Apartmán č.1

Určený pre 2-3 osoby a má rozlohu 54 m2

Predstavujeme Vám exkluzívny, luxusne zariadený apartmán pre 2-3 osoby, s výmerou 54 m2, s krbom a terasou. Je určený pre náročnú klientelu a celkové vybavenie chaty je riešené tak, aby zabezpečila hosťom dokonalý komfort. Pozvite svoju drahú polovičku, priateľov, či kolegov na pár dní oddychu a užite si s nimi súkromnú wellness párty, grilovačku, či len tak relax v luxusnom prostredí.

Luxusný Chalet

Tento apartmán je umiestnený na 1. nadzemnom podlaží v 3-podlažnej nadčasovej  horskej vile, v ktorej sa nachádzajú len tri  jednotlivé apartmány, s vlastnými parkovacími státiami, súkromným welness centrom, priestrannými terasami, altánkom s grilom.

 Je nadštandardne  zariadený modernými aj prírodnými materálmi. Celý je citlivo ladený do teplých svetlých odtieňov, ktoré dokonale dotváraju naturálnu atmosféru tohto miesta. Prevládajúcim materiálom je svetlé drevo, ktoré je vkusne oživené množstvom doplnkov.

Nádherne je zariadená spálňa, rovnako  ako aj obývacia časť s krbom, kde je umiestnený rozkladací gauč s možnosťou  prístelky. Samozrejmosťou je  moderná kuchyňa so všetkým spotrebičmi a plným vybavením. Kúpeľňa s modernou  sprchou,  toaletou, poskytne maximálne pohodlie pre Vás a Vašich blízkych. Všetky miestnosti ponúkajú okúzľujúci výhľad na les a okolitú prírodu. Praktická dispozícia apartmánu a moderné zariadenie zabezpečujú Vaše maximálne pohodlie a navodzujú pocit, akoby ste boli doma. 

Po skvelej lyžovačke rýchlo pozvite svoju polovičku, rodinku, či priateľov zohriať sa do Privat welnessu na prízemí. Jednoduchý prechod z wellness zóny priamo na terasu  je príjemným atribútom tejto relaxačnej časti. Tak si môžete rozprávkovo zasneženú prírodu  vychutnať celkom zblízka – v horúcej vírivke, so šampanským, alebo vareným vínom…

Vysoký štandard apartmánu zabezpečí komfortný oddych pre vás i vašich známych, množstvo turistických aktivít v okolí vám prečistí myseľ a naštartuje vás pozitívnou energiou. 

Pripravili sme pre vás:

 

Welcome drink pri príchode

Neobmedzený vstup do wellness počas prevádzkových hodín

Plne vybavená kuchyňa + kvalitný kávovar a všetky spotrebiče

Zapožičanie nočníka alebo hračiek

Kozmetika v kúpeľni

Sušič na vlasy

Župany, papuče, uteráky, osušky 

Kvalitné pripojenie na internet 

Lyžiareň

Posedenie s grilom

Drevo do krbu

Terasový a záhradný nábytok 

Načítavam kalendár...
-
K dispozícii
 
-
Obsadené
 
-
Čakajúce
·
 
-
Čiastočne rezervované

Meno*:

Priezvisko*:

Email*:

Telefón:

Detaily: