Apartmán č.2

Určený pre 4-5 osoby a má rozlohu 76 m2

Predstavujeme Vám exkluzívny, luxusne zariadený apartmán pre 4-5 osôb, s výmerou 67 m2, s krbom a terasou. Je určený pre náročnú klientelu a celkové vybavenie chaty je riešené tak, aby zabezpečilo hosťom dokonalý comfort. Pozvite svoju rodinu, priateľov, či kolegov na pár dní oddychu a užite si s nimi súkromnú wellness party, grilovačku, či len tak relax v luxusnom prostredí.

Tento apartmán je umiestnený na 1. nadzemnom podlaží v 3-podlažnej nadčasovej  horskej vile, v ktorej sa nachádzajú len tri  jednotlivé apartmány, s vlastnými parkovacími státiami, súkromným welness centrom, priestrannými terasami, altánkom s grilom.

 Je nadštandardne  zariadený prírodnými materálmi, celý je citlivo ladený do príjemných zemitých odtieňov, ktoré dokonale dotváraju naturálnu atmosféru tohto miesta. Prevládajúcim materiálom je drevo, ktoré je vkusne doplnlené o množstvo doplnkov.

Nádherne sú zariadené dve samostatné izby, ako aj obývacia časť s krbom. Samozrejmosťou je veľkorysá moderná kuchyňa so všetkým spotrebičmi a plným vybavením.  Všetky miestnosti ponúkajú okúzľujúci výhľad na les a okolitú prírodu. Praktická dispozícia apartmánu a moderné zariadenie zabezpečujú Vaše maximálne pohodlie a navodzujú pocit, akoby ste boli doma. 

Po skvelej lyžovačke rýchlo pozvite priateľov, či rodinku zohriať sa do Privat welnessu na prízemí. Jednoduchý prechod z wellness zóny priamo na terasu  je príjemným atribútom tejto relaxačnej časti. Tak si môžete rozprávkovo zasneženú prírodu  vychutnať celkom zblízka –  v horúcej vírivke, so šampanským, alebo vareným vínom…

Vysoký štandard apartmánu zabezpečí komfortný oddych pre vás i vašich známych, množstvo turistických aktivít v okolí vám prečistí myseľ a naštartuje vás pozitívnou energiou.

Pripravili sme pre vás:

 

Welcome drink pri príchode

Neobmedzený vstup do wellness počas prevádzkových hodín

Plne vybavená kuchyňa + kvalitný kavovar a všetky spotrebiče

Zapožičanie nočníka alebo hračiek

Kozmetika v kúpeľni

Sušič na vlasy

Župany, papuče, uteráky, osušky 

Kvalitné pripojenie na internet 

Lyžiareň 

Gril

Drevo do krbu

Terasový a záhradný nábytok 

Načítavam kalendár...
-
K dispozícii
 
-
Obsadené
 
-
Čakajúce
·
 
-
Čiastočne rezervované

Meno*:

Priezvisko*:

Email*:

Telefón:

Detaily: